Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENÁJOM Krásny a priestranný 2 izbový byt s parkovacím miestom Trnava

Prenajaté

Popis nehnuteľnosti

Prenájom krásneho a priestranného 2 izbového bytu na Zelenečskej ulici

Ponúkame Vám prenájom tento moderný 2 izbový byt o výmere 60 m2. Nachádza na 3. poschodí bez výťahu v 4 poschodovej bytovke, čo zaručuje pokojné a tiché bývanie.

Tento byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017, čo znamená, že je vo vynikajúcom stave. Ponúka samostatné kúrenie, v kuchyni sa nachádza podlahové kúrenie, čo je veľkým prínosom v chladnejších mesiacoch.

K bytu prislúcha aj parkovacie státie s kotvou, tým pádom sa nemusíte sa obávať hľadania parkovacieho miesta v okolí. Vchod je zabezpečený dverami na čip.

Cena prenájmu je len 550 eur mesačne, vrátane energií. Internet si nájomca zabezpečuje sám, čo Vám umožní vybrať si poskytovateľa, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit, ktorý zahŕňa aj odmenu pre realitnú kanceláriu. Týmto zabezpečíte svoje práva a zároveň vyjadrujete svoj záujem o tento úžasný byt.

Majiteľ bytu neakceptuje domáce zvieratá, fajčenie vo vnútri a prijíma max 2 ľudí.

Voľný od 1.9. 2023

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť! Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku.

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania som sa ocitla v realitnom biznise, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov. Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha vždy s úsmevom na tvári. Zároveň však nezabúdam na profesionalitu.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF