Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRENÁJOM ZARIADENÝ 2 i BYT S PARKOVANÍM V GARÁŽI PRÚDY

Popis nehnuteľnosti

RK Zafir Vám ponúka na prenájom zariadený exkluzívny 2 izbový byt v lokalite Prúdy. Byt s výmerou 54,55 m2 sa nachádza na najvyššom poschodí a je zatiaľ v štádiu holobyt. 

Skúste si predstaviť ten neopísateľný pocit, že ste úplne prvý nájomník a ten nádherný výhľad z terasy, ktorý tento projekt ponúka.

Dispozícia:

- vstupná chodba

- krásne presvetlená obývačka spojená s kuchyňou

- samostatná spálňa

- kúpelňa spojená s toaletou

K bytu prislúcha pivničná kobka a súkromná podzemná garáž, v ktorej máte vyhradené miesto pre Váš automobil. Výnimkou tohto parkovacieho miesta je aj to, že ponúka elektronabíjanie. Čiže ak ste majiteľom elektroautomobilu, môžete si ho nabíjať z pohodlia domova.

Byt je voľný od 15.12. 2023.

Cena nájmu je 700 eur vrátane energií a internetu.

Pri podpise zmluvy sa skladá 2x depozit vo výške nájmu vrátane provízie pre RK.

Ak Vás tento krásny byt zaujal, neváhajte nás kontaktovať , dohodnite si obhliadku a príďte sa pozrieť na byt keď už bude zariadený.

 

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania som sa ocitla v realitnom biznise, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov. Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha vždy s úsmevom na tvári. Zároveň však nezabúdam na profesionalitu.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF