Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Šikovný prenosný dom s možnosťou celoročného bývania

Popis nehnuteľnosti

Prenosný domček s klimatizáciou - vhodný aj na celoročné bývanie.

Nevychádzajú Vám momentálne investície na novú nehnuteľnosť alebo si chcete  vytvoriť vlastný útulný kútik, kde budete môcť relaxovať a oddychovať? Máme pre vás skvelú ponuku. Tento domček o výmere cca 27 m2 je nielen praktický, ale aj štýlový a dokonale sa hodí na celoročné bývanie vďaka kvalitnej izolácií.

Či už si ho chcete osadiť na záhrade ako záhradný domček alebo ho využiť ako samostatný domov,  poskytne Vám všetko, čo potrebujete.  Jeho veľkosť je dostatočná pre pohodlné bývanie a zároveň dostatočne malá na to, aby sa zmestil na akúkoľvek záhradu.

Jednou z najväčších výhod tohto domu je jeho klimatizácia.  Nech už je vonku akákoľvek teplota, vo vnútri domčeka vám bude vždy príjemne.

Tento dom je vyrobený z kvalitných materiálov a má vynikajúcu izoláciu, čo zaručuje nielen nízke náklady na vykurovanie. Jeho moderný dizajn a funkčné riešenia vám umožnia využiť každý meter priestoru efektívne a prakticky. 

Dispozične pozostáva : chodba, kuchyňa s obývačkou, kúpeľňa s vaňou a toaletou (zásobník vody), spálňa

Cena je 39 900 ,- eur.  Ihneď  k odberu.

Či už snívate o záhradnom domčeku alebo hľadáte praktické riešenie pre celoročné bývanie, tento dom je pre vás tou správnou voľbou. Stačí vám už len záhrada, kde si ho osadíte, a môžete sa tešiť na nový domov plný pohodlia a štýlu.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať sms, mailom alebo telefonicky.

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania som sa ocitla v realitnom biznise, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov. Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha vždy s úsmevom na tvári. Zároveň však nezabúdam na profesionalitu.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF