Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PRIESTRANNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ŠPAČINCE

Popis nehnuteľnosti

Výnimočný 5 izbový rodinný dom je ideálnym miestom pre váš nový domov a ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu.

Jednou z najväčších výhod tohto domu je jeho poloha. Suseda máte len z jednej strany, čo zaručuje absolútne súkromie a pokoj. 

Tento dom je ideálny nielen pre rodiny, ale aj pre podnikateľov s dostatočným priestorom a možnosťou využitia pre podnikanie. 

Obec Špačince vzdialená len 5 km od Trnavy, má kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu školu, škôlku, 2x potraviny, záhradníctvo, kaviareň a ďalšie podniky, ktoré zabepečí príjemné posedenie s priateľmi. Pravidelná autobusová linka vám zabezpečí pohodlnú prepravu do Trnavy.

Rodinný dom s výmerou 153 m2 a pozemkom 1570 m2 prešiel v roku 2013 kompletnou precíznou rekonštrukciou ako sú rozvody vody, elektroinštalácie, strecha, zateplenie, podlahy, sanita, okná a mnoho iného. Veľký dvor umožňuje parkovať až 3 autami. Na pozemku sa nachádza aj garáž s výmerou cca 25 m2. Ďalej tu nájdete letnú kuchynku, a ďalšiu budovu s výmerou cca 30 m2.

Milovníci vína si tu môžu vychutnavať obľúbené vínko v útulnej vinotéke.

Poschodie domu je pristavené a tým sa zmenil totálny vzhľad domu.

 Dispozícia:

Prízemie:

- vstupná chodba

- kúpeľňa s vaňou a wc

- kuchyňa

- obývacia miestnosť

- špajza

- 2 izby

Poschodie:

- 2 izby

- veľká kúpeľňa so sprchovým kútom a wc

Pozemok je udržiavaný, vysadený trávou, stromami, kríkmi a ovocnými stromami a čaká na nového majiteľa s novými nápadmi ako s pozemkom naložiť.

Cena nehnuteľnosti je 319 000 ,- eur. V cene je zahrnutý komplet právny a hypotekárny servis.

Ak hľadáte výnimočný rodinný dom s množstvom možností a výhodnou polohou, tento dom je pre vás. Nechajte sa očariť jeho krásou a využite túto jedinečnú príležitosť.

Neváhajte ma kontaktovať sms, mailom alebo telefonicky.

Videoprehliadka

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania som sa ocitla v realitnom biznise, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov. Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha vždy s úsmevom na tvári. Zároveň však nezabúdam na profesionalitu.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF