Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


ÚŽASNÝ 3 IZB. MEZONET. BYT S PREDZÁHRADKOU A PARKOVACÍM MIESTOM MILOSLAVOV

REZERVOVANÉ

Popis nehnuteľnosti

Objavte Váš Nový Domov.

Ponúkame vám exkluzívny 3 izbový mezonetový byt, ktorý kombinuje moderný životný štýl s pohodlím a praktickosťou. Nachádza sa v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjajúcej obci Miloslavov, ktorá je známa svojou kompletnou občianskou vybavenosťou. Tento byt je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie s rýchlym prístupom na D4 a R7 , čo Vám umožňuje rýchly prístup do Bratislavy.

Technický stav

Byt s výmerou 74,70 m2 sa nachádza v 5 ročnej novostavbe rodinného domu s 3 bytovými jednotkami. Z obývačky a kuchyne máte vstup na terasu s výmerou 12 m2 a predzáhradku s výmerou 61 m2. V cene bytu máte aj 2 parkovacie státia pred domom.

Dispozícia:

Prízemie

- vstupná hala

- obývačka s kuchyňou

- samostatné wc  

- technická miestnosť

Poschodie

- 2 samostatné izby

- kúpeľňa s vaňou a toaletou

LOKALITA

Obec Miloslavov disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, ako sú školy, škôlky, obchody, služby, zdravotnícke zariadenia, autobusové zastávky, príjemné parky a mnoho iného.

Byt čaká na nového majiteľa, ktorý si ho už zariadi podľa svojich predstáv.

Mesačné náklady : elektrika a voda cca 150,- eur.

Cena nehnuteľnosti vrátane 2 parkovacích miest je 199 500,- eur. V cene je zahrnutý komplet právny a hypotekárny servis. Vieme vybaviť aj 100% financovanie našou hypošpecialistkou.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto úžasného bytu. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku!

3D scan

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania v inom odvetví sa venujem už 3 roky realitnému biznisu, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov.

Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha s ľahkosťou.

Zároveň však nezabúdam na profesionalitu, jasný cieľ a prepracovaný systém, lebo len tak vieme dosiahnuť spoločný úspech k spokojnosti mojich klientov.

Teším sa na spoluprácu s Vami.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF