Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Krásny 1 izbový byt v blízkosti centra Trnavy

PREDANÉ

Popis nehnuteľnosti

Krásny a svetlý 1 izbový byt na Hospodárskej ulici v Trnave.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite, s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta. Pešo Vám to zaberie len približne 7 minút. V blízkosti sa nachádza LIDL, čerpacia stanica, MHD linka , ďalšie obchody a služby, čo Vám zabezpečí kompletnú občiansku vybavenosť.

Nevyhnete sa tu ani príjemným prechádzkam v okolí, či cyklotrasám do Kamenného mlyna, kde si môžete vychutnať pokoj a prírodu.

Tento byt je ideálnou voľbou pre investíciu na prenajímanie, možnosť využívania ako kanceláriu a taktiež pre jednotlivcov alebo mladé páry, ktorí hľadajú útulné a moderné bývanie v dobrej lokalite. 

Tento byt s výmerou takmer 36 m2 , nachádzajúci sa na 5. poschodí v zateplenom bytovom dome prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane elektroinštalácie, rozvodov vody, okien, omietok, kúpeľne, sanity a kuchyne. Zrekonštruovaná drevená podlaha dodáva bytu neuveriteľnú atmosféru. Predáva sa  čiastočne zariadený, čo Vám umožní vybrať si nábytok podľa svojich predstáv.

Cena nehnuteľnosti je 102 900 eur. V cene je zahrnutý komplet právny a v prípade potreby aj hypotekárny servis.. 

V prípade hypotéky vychádza splátka na 30 rokov cca 468 eur mesačne.

Ak Vás tento byt zaujal, neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme si obhliadku. Tento byt je skutočnou príležitosťou, nechajte ju ujsť!

Videoprehliadka

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania v inom odvetví sa venujem už 3 roky realitnému biznisu, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov.

Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha s ľahkosťou.

Zároveň však nezabúdam na profesionalitu, jasný cieľ a prepracovaný systém, lebo len tak vieme dosiahnuť spoločný úspech k spokojnosti mojich klientov.

Teším sa na spoluprácu s Vami.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF