Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT PRI CENTRE MESTA ŠAĽA

Popis nehnuteľnosti

ZAUJÍMAVÝ 2 izbový byt pri centre mesta Šaľa

Byt s výmerou 58 m2 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou všetkých potrebných služieb.

Byt je vybavený pivnicou o výmere cca 6 m2 . Okrem toho má aj balkón, kde si môžete vychutnať čerstvý vzduch a krásny výhľad na okolie. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, prešiel rekonštrukciou, je zateplený, čo zabezpečuje nižšie náklady na vykurovanie a príjemnú teplotu v interiéri aj v zimných mesiacoch.

Dispozícia:

- vstupná chodba

- samostatná toaleta 

- kúpeľňa so sprchovým kútom

- obývacia miestnosť s jedálenským kútom a kuchyňou

- spálňa s balkónom

Byt je veľmi svetlý a priestranný, vďaka staršej, ale zaujímavej rekonštrukcii, pri ktorej boli vybúrané priečky. Táto úprava dodáva otvorený a vzdušný priestor v obývačke s kuchyňou, čo prispieva k príjemnému a komfortnému bývaniu. Zachované drevené parkety dodávajú priestoru šmrnc.

Byt sa nachádza na 3. poschodí, avšak bez výťahu. To je dôležité vedieť pre tých, ktorí preferujú pohyb po schodoch a chcú si udržiavať aktívny životný štýl.

Cena nehnuteľnosti je 99 000 eur. Komplet právny a hypotekárny servis je samozrejmosťou. 

Ak hľadáte nehnuteľnosť s výbornou polohou, dostatkom priestoru a príjemnou atmosférou, neváhajte a kontaktujte nás. Tento byt je skvelou investíciou do vášho budúceho bývania.

 

Beáta Peterková Fabová

 Po 10 rokoch podnikania som sa ocitla v realitnom biznise, kde som sa konečne našla. Je to veľká zodpovednosť, ktorú pociťujem a zbožňujem, keď sa mi klient zverí do rúk. Nehnuteľnosti a dizajn sú mojou veľkou inšpiráciou a som poctená tým, že môžem byť súčasťou koľkokrát aj životného rozhodnutia klientov. Preferujem ľudský prístup a srdečnosť ku každému klientovi a vtedy aj ten predaj, či kúpa prebieha vždy s úsmevom na tvári. Zároveň však nezabúdam na profesionalitu.

 narks_logo_akreditovany_realitny_makler narks_logo_licencovany_realitny_makler 

 

  

 

     

 

 

 

 

 

 


Beáta Peterková Fabová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF